KONKURS MŁODY INNOWATOR – SUKCES UCZNIÓW 4C

Uczniowie klasy 4C mają mnóstwo kreatywnych i innowacyjnych pomysłów. Swoje umiejętności wykorzystali do stworzenia dwóch projektów, które mogły wziąć udział w okręgowym etapie XV edycji konkursu „Młody Innowator” organizowanym przez Naczelną Organizację Techniczną. Trud włożony w przygotowanie oraz wykonanie projektu, jak również pomysłowość uczniów przyniosła wspaniałe efekty oraz duży sukces.
Projekt pt. „Dom z działką – odnawialne źródła energii” wykonany przez drużynę w składzie” Piotr Gregorczyk, Jakub Gnojewski, Kacper Kwiatkowski oraz Wiktor Cybulski zdobył II miejsce i został zakwalifikowany do etapu ogólnopolskiego.
Projekt pt. „Ekofiltr do wody”, którego autorem jest Bartosz Pastuszka, został nagrodzony wyróżnieniem.

Gratulujemy kreatywności oraz zapału do pracy!
Opiekunem uczniów biorących udział w tym konkursie jest Paulina Tumidajewicz.