12 czerwca odbył się finał programu profilaktycznego „Bez hejtu – z mocą emocji” na Stadionie Miejskim w Pionkach. W trakcie wydarzenia nasi uczniowie brali udział w krótkim Quizie oraz przedstawili opowieść o trudnej relacji – było to spotkanie z bohaterami, których zna oraz kocha cały świat. Z jednej strony gburowaty samotnik, który pragnie jedynie