„PIĄTKA” W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ – DZIEŃ CZWARTY

Poprzedni dzień pobytu na wycieczce – obfitował w wiele atrakcji – ale też opiekunowie nie zapomnieli o Dniu Dziecka – milusińscy uczestnicy zajadali się pysznymi lodami włoskimi, a życzeniom towarzyszyły gromkie brawa. Czwartego dnia, rankiem po śniadaniu i spakowaniu się, znów czekała nas jurajska przygoda, udaliśmy się w kierunku Ogrodzieńca.

Wizyta w Nadleśnictwie

Klasa Ic piątkowy dzień spędziła na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu przyrody. Nadleśnictwo Kozienice przyjęło nas w swoje gościnne progi. Dzieci w towarzystwie Pań animatorek bardzo aktywnie spędziły czas. Wszystkie dzieci po intensywnym wysiłku z apetytem zjadły smaczny posiłek. W organizację tego dnia aktywnie włączyli się rodzice dzieci. Dziękujemy!

Sejm Dzieci i Młodzieży

Drodzy nauczyciele, koleżanki i koledzy!1 czerwca wzięłyśmy udział w XXIX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Tego dnia miałyśmy okazję z dumą reprezentować naszą szkołę, zasiadając w ławach poselskich. Przyjęliśmy uchwałę mającą na celu spopularyzowanie bohaterstwa obywateli polskich pochodzenia żydowskiego w walce z okupantami podczas II wojny swiatowej. To było wyjątkowe