Impreza sportowa „ Z Podwórka na Bieżnię”

1 czerwca nasi uczniowie brali udział w imprezie sportowej „ Z Podwórka na Bieżnię”. Wydarzenie odbyło się na Stadionie Miejskim. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach indywidualnych : biegu sprinterskim na 40 m, biegu płotkarskim na 40 m , w obydwóch konkurencjach najlepsza była Zuzanna Nowak z kl. 4C oraz biegu na 200 m, który wgrała Kaja Newton z kl.4A. Kulminacją rywalizacji indywidualnej były biegi sztafetowe. Nasze dziewczyny zdobyły 2 i 3 miejsce, chłopcy 2. Imprezę prowadzili goście specjalni, znani lekkoatleci Sebastian Chmara oraz Paweł Januszewski. Oprócz rywalizacji sportowej na uczestników czekały liczne atrakcje, animacje, dmuchane zjeżdżalnie. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę i medal. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Pamiętajcie: „Jeśli nie możesz lecieć – biegnij; jeśli nie możesz biec – idź; jeśli nie możesz iść – czołgaj się, ale bez względu na wszystko posuwaj się naprzód!” – Martin Luter King Jr.

Życzymy Wam wielu sukcesów. N-le wf.