Recytujemy!

W środę 13 marca w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się kolejna edycja Małego Konkursu Recytatorskiego oraz turnieju Warszawska Syrenka. Jak co roku wzięli w niej udział także uczniowie naszej szkoły wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Byli to: Milena Bąk i Ignacy Nurek z 2c, Julia Samborska i Basia Rajch z 3b, Gabriela Kutyła i Zuzanna Wesołowska z 4a, Krzysztof Kowalski z 5a, Michalina Bakuła z 6a, Magda Makuch i Maria Towarnicka z 6b, Lena Wąsik z 6c oraz Julia Kusio z 7c.

Wszyscy zaprezentowali się wspaniale! A przyznać trzeba, iż zadanie było niełatwe, bo w turniejowe szranki stanęło aż 92 recytatorów z różnych ośrodków naszego miasta i i okolicznych miejscowości. Uwagę jury zwróciły prezentacje: Gabrieli Kutyły z klasy 4a, Zuzanny Wesołowskiej – również z klasy 4a oraz Michaliny Bakuły z klasy 6a. Dziewczyny zdobyły wyróżnienia! Brawo! Gabrysia Kutyła ponadto, wraz z trojgiem innych uczestników artystycznych zmagań, została wyróżniona przez jurorki konkursu zaproszeniem do ponownego zaprezentowanie swojej recytacji już po głoszeniu wyników. To dodatkowa, bardzo cenna nagroda, bo świadczy o szczególnym uznaniu ze strony jury.

Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje! Kolejna edycja konkursów już za rok.