Kolejny sukces naszych recytatorów!

W szranki konkursu recytatorskiego „W hołdzie polskim poetkom” którego organizatorem jest PSP nr 2 w Pionkach pod patronatem Burmistrza Miasta Pionki, stanęło 65 uczestników, w tym 7 reprezentantów naszej szkoły.

Jury oceniało recytatorów w trzech grupach wiekowych. Pierwsza grupa to dzieci z klas I-III, drugą- stanowiły klasy IV- VI , trzecią natomiast uczniowie klas VII-VIII.

Uczestnicy zaprezentowali jeden tekst polskiej poetki. Poziom recytacji przygotowanych utworów przez poszczególnych uczestników był bardzo wysoki. Piękne wykonanie wierszy i  ogólny wyraz artystyczny wywarły wrażenie na jury. Podczas przesłuchań wytworzyła się niezwykła atmosfera, a długie oczekiwanie na werdykt jury podkręcało apetyty uczestników na sukces. Mogą się z niego cieszyć zdobywcy nagród. Jesteśmy dumni, bo znaleźli się wśród nich uczniowie naszej szkoły. Oto oni:

Nagrody:
I miejsce w kategorii klas I-III- Liliana Malinowska z klasy 3 a – opiekun Katarzyna Stolarska

II miejsce w kategorii klas IV-VI-Michalina Bakuła z klasy 6 a – opiekun Monika Dziekan

Wszystkim recytatorom i nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Monika Dziekan