Zapraszamy do lektury Gazetki szkolnej. Wydanie jubileuszowe z okazji 30-lecia szkoły.
Zapraszamy do lektury Gazetki szkolnej. Wydanie jubileuszowe z okazji 30-lecia szkoły.
Kampania DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY jest wyrazem sprzeciwu wobec krzywdzenia dzieci w Polsce i promuje rozwiązania sprzyjające dobremu dzieciństwu. Kampania organizowana jest przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę oraz Krajową Koalicję na rzecz Ochrony Dzieci. Głównym partnerem kampanii jest Rzecznik Praw Dziecka. Kampania koncentruje się na:• uwrażliwianiu społeczeństwa na problem krzywdzenia dzieci w
W piątek 26 września 2025 r. uczniowie klas 7 i 8 wyruszyli w pełną wrażeń do Lublina. Pierwszym punktem programu były fascynujące pokazy fizyczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Uczniowie mieli okazję zobaczyć naukę w praktyce – eksperymenty, zjawiska fizyczne i ciekawostki, które z pewnością rozbudziły ich ciekawość świata! Następnie odwiedziliśmy Państwowe Muzeum
16.09.2025 r. naszą szkołę odwiedził funkcjonariusz Policji st. asp. Alan Karpowicz, który odbył spotkanie profilaktyczno – edukacyjne z uczniami klas I-III. Tematem spotkania był „Bezpieczny marsz do szkoły”. Uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego poruszania się pieszych na drogach w przypadku, kiedy nie ma chodnika lub pobocza, prawidłowego przekraczania jezdni i