21 marca…

Wreszcie nadszedł, po szarej i długiej zimie, wyczekany przez wszystkich Pierwszy Dzień Wiosny. Postanowiliśmy go przywitać radośnie i z przytupem. Zaczęliśmy od niecodziennego pokazu mody, a nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że ich kreatywność i pomysłowość nie mają granic. Kolejną atrakcją był konkurs „Jaka to melodia?” i tym razem, także nie zawiedliśmy się na wiedzy naszych uczniów, nie mieli większych trudności w rozpoznaniu poszczególnych utworów.

Wszyscy znają bajkę o Kopciuszku, ale takiej wersji, jak ta przygotowana przez uczniów klasy 4a, jeszcze nikt nie miał okazji obejrzeć, tym razem był to „Kopciuszek” a raczej „Cindirella” w języku angielskim.
Na koniec przygotowaliśmy występ kabaretowy „Randka w ciemno”, po reakcji publiczności, możemy śmiało powiedzieć, że nasi uczniowie mają ogromny talent do rozśmieszania innych.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.