ZABAWA CHOINKOWA KLAS I – III

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W środę 08.02.2023 roku odbyła się zabawa choinkowo – walentynkowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I – III wraz z nauczycielami. Na ten dzień przygotowano dla uczniów pięknie udekorowaną salę balową. Uczniowie klas I – III licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Wśród dzieci królował strój ze znanego serialu „Wednesday”, księżniczki, Batman, Superman, wiedźmy. Wszyscy wspaniale bawili się przy dźwiękach największych przebojów. Oprawą muzyczną zajmował się ks. Jacek Maroszek ze wsparciem Samorządu szkolnego. Zabawa była bardzo udana i przyniosła uczniom wiele radości, gdyż na twarzy każdego dziecka widać było uśmiech i zadowolenie. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.