WYSTĘP „PIĄTKOWYCH” DZIEWCZĄT

W sobotę, 20 maja, na Ogródku Jordanowskim odbyła się miejska impreza, której organizatorami było Stowarzyszenie Motocyklowe Pionki oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach pod hasłem „MOTOKROPLA” – to cykliczna akcja zbiórki krwi przez motocyklistów. Jej celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem braku krwi w polskich szpitalach i bankach krwi.
Na scenie występowały przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice:
Oliwia Bakuła – która recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej „W dyliżansie” (przygotowała ją p. Barbara Wójcik);
Lena Wąsik – zaśpiewała piosenkę „Radość najpiękniejszych lat” Anny Jantar (przygotowana przez p. Annę Kuczmerę)
Zespół wokalny w składzie: Lena Wąsik, Marysia Bernaś, Zuzia Stępień oraz Maja, Nadia i Zuzia Wrzesińskie – dziewczęta wykonały piosenkę „Szary świat” Sanah (przygotowane zostały przez p. Paulinę Tumidajewicz).

Występ wypadł rewelacyjnie! Mamy wspaniałe „Piątkowe” talenty!

Izabela Warchoł