Wycieczka klasy 3b

W ostatni dzień szkoły przed feriami 10.02.2023 roku klasa 3b wybrała się na wycieczkę pociągiem. Ten dzień pełen przygód, zaczęliśmy w Centrum Zabaw Hula Park. To miejsce, w którym pasja spotyka się z zabawą, a edukacja podawana jest w najatrakcyjniejszej formie. Po czasie przepełnionym aktywnością fizyczną i krótkim odpoczynku udaliśmy się na seans filmowy do kina HELIOS. Razem z bohatermi przeżyliśmy jedną z największych przygód życia jaką jest prawdziwa przyjaźń! Pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małą tygrysicę z rąk kłusowników. Wspólnie wyruszają w długą oraz niebezpieczną podróż, aby dotrzeć do nowego domu wysoko w Himalajach. W trakcie wędrówki między Balmanim, a młodą tygrysicą Pimi rodzi się niezwykła przyjaźń. Kupując bilet na film „Pimi z Krainy Tygrysów” staliśmy się tygrysim przyjacielem. Każdy nasz bilet to bezpieczny dom dla tygrysów z Ukrainy w Azylu przy poznańskim ZOO. Po obejrzeniu przepięknej historii dzieci otrzymały książeczki z łamigłówkami i zabawami. Na koniec wstąpiliśmy jeszcze na coś smacznego do McDonald’s, po czym wróciliśmy pociągiem do Pionek. To był udany dzień.