WARSZTATY KULINARNE 4B

3 czerwca 2024 r. uczniowie klasy 4b z okazji Dnia Dziecka wzięli udział w warsztatach kulinarnych w WOLF Pub&Restaurant. Uczniowie podzieleni na mniejsze zespoły zabrali się do pracy. Każda z grup przygotowywała dla siebie pizzę wg własnego pomysłu, dobierając te składniki, które najbardziej lubi. Po chwili oczekiwania można było degustować przygotowane smakowitości. Dzięki takim zajęciom dzieci mogą odkrywać różne tajemnice gastronomii, uczą się samodzielnego przygotowywania różnorodnych potraw, rozbudzają swoją fantazję i wyobraźnię bawiąc się kolorem i kształtem. Po zakończonych warsztatach przyszedł czas na coś słodkiego – lody dla ochłody. Znalazł się również czas na gry i zabawy. To był miły dzień.

Joanna Czyżewska-Wach