„Szkolny Klub Pożeraczy Książek”

Od września 2023 nasza szkoła realizuje zadania wynikające z realizacji Priorytetu 3 pod nazwą „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-25”.
Pierwszym etap, czyli wybór i kupno nowości wydawniczych i wyposażenia biblioteki mamy już za sobą i z duma prezentujemy nowy anturaż biblioteki szkolnej – kolorowy dywan, pufy do czytania, regały na książki, urządzenie wielofunkcyjne do druku. Oraz to co najważniejsze, książki – nowości czytelnicze wybrane przez Was i Waszych Rodziców.
W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa swoją działalność zaczął również „Szkolny Klub Pożeraczy Książek” – który prowadzi p. Sylwia Gałek.
Biblioteka szkolna zaplanowała dla Was drodzy uczniowie wiele akcji – konkursy z nagrodami, spotkania z twórcami literatury, projekty i akcje promujące czytelnictwo .
Zapraszamy więc do biblioteki szkolnej – Miejsca dobrego dla każdego człowieka.