„Poznajemy świat zmysłami-zabawka sensoryczna”

We worek 12 grudnia 2023 roku w sali sensorycznej miało miejsce szczególne wydarzenie, ponieważ odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Poznajemy świat zmysłami – zabawka sensoryczna”. Szczególne, dlatego że w konkursie wzięli udział nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także ich rodzice. Temat konkursu był bardzo ciekawy, a cel szczytny. Zabawka sensoryczna to taka rzecz, która ma pobudzać i integrować zmysły oraz rozwijać ciekawość i chęć eksperymentowania. Zabawki wykonanie przez uczniów i rodziców zostaną przekazane do użytku dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych korzystających z terapii Integracji Sensorycznej w naszej szkole. Szczególnie cieszy fakt, że rodzice tak chętnie i aktywnie wzięli udział w konkursie, tym samym wzmocnili społeczność naszej szkoły, którą wspólnie tworzymy.

Nagrody otrzymali
I miejsce Gabriela Kutyła klasa 4a oraz Pan Tomasz Kutyła
II miejsce Oliwier Chojnacki klasa 4a oraz Pani Sylwia Chojancka
III miejsce Mateusz Lepa klasa 3b oraz Pan Kamil Lepa
Wyróżnienia otrzymali
Natalia Lepa klasa 1a oraz Pani Katarzyna Lepa
Alicja Cieślik klasa 4a oraz Pani Dorota Kęska- Cieślik
Pozostałe nagrody za udział w konkursie
Michalina Sałbut klasa 3b oraz Pan Marcin Sałbut
Julia Panufnik klasa 4a oraz Pani Magdalena Panufnik
Zuzanna Wesołowska klasa 4a oraz Pani Izabela Wesołowska
Marta Bogumił klasa 6b oraz Pani Katarzyna Bogumił

Dziękuję i gratuluję wszystkim za udział w konkursie.

Marta Olejarczyk