Gazetka szkolna – czas podsumowań

Oliwia Bakuła, Zuzanna Deja i Magda Seredyn z klasy 7a przez cały rok redagowały i wydawały gazetkę szkolną. Podczas zbiórki charytatywnej organizowanej w szkole przekazały cały dochód z gazetki lutowej i majowej na rzecz taty naszych absolwentek.

Dzisiaj chciałyby złożyć podziękowania od redakcji gazetki.

W tym roku miałyśmy okazję prowadzić gazetkę szkolną, która to była naszą inicjatywą na urozmaicenie szkoły. Projekt ten, został ciepło przyjęty przez wielu z Was, dlatego dziękujemy za poświęcony czas i uwagę, które były ogromną motywacją do dalszego działania. Chcemy szczególnie podziękować tym z Was, którzy regularnie kupowali gazetki i uczestniczyli w naszych losowaniach. Nie możemy również zapomnieć o tych, którzy pomagali nam poprzez dobre słowo czy ciekawy pomysł, by urozmaicić nasz projekt. Wymienienie każdego komu chciałybyśmy złożyć podziękowania jako redakcja byłoby niemożliwe, dlatego składamy podziękowania absolutnie wszystkim, którzy choć trochę przyczynili się do powstania takiej wersji gazetki, jaką otrzymaliście. Było to niezwykłe przeżycie i możliwość nabycia doświadczenia w pracy z innymi, dlatego z całego serducha DZIĘKUJEMY! Życzymy Wam cudownych wakacji; odpoczynku, spokoju, ale i zabawy!
Oliwia, Magda, Zuzia