Bieg Niepodległości

W dniu 10.11.2023 r. z okazji 105 rocznicy Narodowego Święta Niepodległości na terenie Stadionu Miejskiego w Pionkach odbyły się biegi sztafetowe dla szkół. Uczniowie startowali na dystansie 400 m.

W kategorii szkół podstawowych dziewcząt startowały cztery sztafety, nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce. Oto skład złotej sztafety: Natalia Cieślak, Gabriela Sosulska, Nadia Okulska, Maria Porada, Gabriela Dębska.

W rywalizacji chłopców brały udział również cztery zespoły, nasza szkoła uplasowała się na drugim miejscu. Oto skład srebrnej sztafety: Igor Sułek, Wiktor Cybulski, Bartosz Pastuszka, Kacper Kwiatkowski, Filip Mucha.

Nową konkurencją biegową w tym roku był bieg dla nauczycieli. Do przebiegnięcia nauczyciele mieli 1000 m. Naszą szkołę reprezentowała Pani Teresa Tkaczyk, która zajęła czwarte miejsce.