TRADYCJE WIELKANOCNE

20 marca 2024 r. już po raz osiemnasty Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach zorganizowały Tradycje Wielkanocne. Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia były Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach przy współudziale miasta Pionki oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radomiu. W budynku Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach stroiki, palmy, baranki, kurczaczki, zajączki, ciasta i inscenizacje obrzędów wielkanocnych zaprezentowali podopieczni WTZ, Środowiskowych Domów Samopomocy i szkół z oddziałami integracyjnymi z Pionek i okolic. Uczniowie klasy 4b Paweł Żyła oraz Filip Sławiński godnie reprezentowali naszą szkołę podczas tej wyjątkowej imprezy. Przygotowali prace w kategorii „Baranek, kurczaczek lub zajączek wielkanocny” oraz „Ciasto wielkanocne”.

PSP nr 5 z zającem Pawła zajęła drugie miejsce 🙂

Dziękujemy uczniom za wkład pracy w przygotowanie do konkursu.