[Zbiórka makulatury]

Uczestnicy Konkursu:

Cele zbiórki:

REGULAMIN ZBIÓRKI MAKULATURY

1.  W akcjach z mogą brać udział uczniowie wszystkich klas w ramach akcji Samorządu Uczniowskiego „Super Klasa 2017/2018”
  2.  Ze względów organizacyjnych makulaturę należy przynosić wyłącznie w wyznaczonym terminie (każdy wtorek – lekcja wychowawcza) i wraz z wychowawcą oraz pracownikiem obsługi składać w wyznaczonym pomieszczeniu. Większe ilości – dowożone przez rodziców – dostarczamy po uzgodnieniu z organizatorem zbiórki lub pracownikiem obsługi.
  3.  Wychowawca odnotowuje: kto i ile przyniósł makulatury i zbiorczą listę oddaje opiekunowi SU.
  4.  Na makulaturę można przeznaczyć: gazety, kolorowe czasopisma, książki, zeszyty, zapisane lub zadrukowane kartki papieru biurowego, opakowania papierowe, kartonowe, tekturę, torby i pudła papierowe.
  5.  Na makulaturę nie nadają się: papierowe opakowania z domieszką innych tworzyw (np. kartony po napojach mleku, sokach, powlekane folią okładki niektórych starych podręczników lub ćwiczeń), kalka, papier przebitkowy, tapety, papier zatłuszczony, silnie zabrudzony lub powleczony folią.
  6.  Makulatura musi być związana sznurkiem (lub w kartonie) i opisana: imię, nazwisko, klasa, waga. Ułatwi to rejestrowanie makulatury oraz prowadzenie statystyki zbiórki.
  7.  Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację warunków określonych w Regulaminie.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

[Powrót na stronę główną]