Piknik klasy 3a


14 czerwca 2016 roku klasa 3a uczestniczyła w spotkaniu integracyjnym zorganizowanym przez rodziców. Piesza wędrówka na ulicę Partyzantów i już całe podwórko na czas spotkania opanowali uczniowie. Rozgrywki w piłkę nożną, dwa ognie, badmintona, próby chodzenia na szczudłach to tylko niektóre zabawy, w jakich uczestniczyły dzieci.

Pieczenie kiełbasek pozwoliło zregenerować siły do dalszych zabaw. Ogromnym zainteresowaniem wszystkich dzieci cieszyła się trampolina. Kolejka chętnych do zabawy z uwagi na bezpieczeństwo w grupach tylko po 3 osoby widoczna była podczas całego pobytu.

Malowanie kolorową kredą na chodniku i huśtawki stojące obok trampoliny to zajęcia, które również wzbudzały ogromne zainteresowanie dzieci. Każdy mógł uczestniczyć w zabawach zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Jedzenie pyszności – pieczonych przez tatę na grillu oraz degustacja smakowitych ciast przygotowanych przez mamy wypełniały wolne chwile między zabawami.

 Każdy wie, że przy dobrej zabawie czas płynie bardzo szybko. Tak też było i tym razem. Podziękowania dla rodziców za zorganizowanie spotkania, szczególnie dla rodziców Bożenki za serdeczne przyjęcie zakończyły ten miły czas. Zmęczeni, ale zadowoleni wracaliśmy do szkoły.

Lidia Czyżewska
[Powrót na stronę główną]
Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2015/2016"