Jak karnawał to karnawał...


I nadszedł długo wyczekiwany karnawał. Tradycyjnie w naszej szkole rozpoczyna go wielki szkolny bal. Uczniowie pięknie się przebrali, cudownie wyglądali i wspaniale bawili.

Nieocenioną pomocą w prowadzeniu balu był DJ Piotrek, który uświetnił bal najnowszymi przebojami. Oprócz wspólnych tańców były również konkursy i zabawy przy muzyce. W konkursie na najpiękniejszy strój karnawałowy wygrała Myszka Miki, Pajac i Diabełek, który nie był taki wcale „z piekła rodem”.

Wszyscy kibicowaliśmy tancerzom podczas konkursu tańca z balonami. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klas drugich. Najwięcej emocji dostarczył jednak konkurs tańca na gazecie. To było niezwykle trudne zadanie i małe stopki zerówkowiczów okazały się tu bezkonkurencyjne. Było dużo uśmiechu, braw i nagród.

W tym czasie panie z kuchni upiekły przepyszną szarlotkę i każda klasa wraz z wychowawcą udawała się na smaczny poczęstunek. Po słodkościach i nabraniu sił zabawa trwała dalej.

Świetnie bawili się także rodzice, którzy jak co roku licznie przybyli ze swoimi pociechami. Zabawa była bardzo udana i wielu schodziło z parkietu ze smutkiem, że tak szybko skończyły się chwile radosnych pląsów.

Dorota Kaca
[Powrót na stronę główną]
Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2014/2015"