Mikołajki na kręgielni i basenie? Owszem tak!


Klasy 5a i 6a pojechały 3 grudnia 2014 r. na wycieczkę „Mikołajkową” do Radomia. Program przewidywał zabawę na kręgielni oraz basen.

Zaczęliśmy od odwiedzenia Galerii Rosa, gdzie znajdowała się kręgielnia. Każdy uczestnik bawił się wspaniale! Czasami rzuty nie udawały się, ale staraliśmy się je poprawić. Panie nauczycielki też brały udział w zabawie i miały celne trafienia. Wszyscy mogliśmy grać dwie kolejki, a nawet więcej. Po fantastycznej rozrywce ... jedliśmy pizzę! Cała grupa najadła się do syta i ze smakiem.

W drugiej części pobytu czekał na nas basen NEPTUN. Zanim jednak weszliśmy do wody, musieliśmy wysłuchać zasad panujących na pływalni. Kiedy już przebywaliśmy w wodzie, można było zacząć zabawę. Niestety, niektórzy nie mogli w tym uczestniczyć z powodu przeziębienia, ale uśmiech nie schodził im z twarzy. Humor dopisywał również tym przebywającym w wodzie. Radość okazywali nawet pod wodą. Pod koniec rozrywki udostępniono nam zjeżdżalnię. Wszyscy mieliśmy możliwość zjazdu dwa razy.

Każdy uczestnik, z pewnością opowiadał w domu swoje wrażenia z wycieczki. Po tylu emocjach można było „paść” ze zmęczenia. To był udany wyjazd.

Zuzanna Bolek (klasa 5a)
[Powrót na stronę główną]
Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2014/2015"