Magiczna wyprawa klas Ic i Ie


Dnia 18 maja 2015 r. uczniowie klas Ic i Ie wybrali się do MAGICZNYCH OGRODÓW w pobliżu Janowca. Po malowniczych krainach oprowadzał nas sympatyczny czarnobrody Krasnolud. Pokazał nam Drzewo Skrzata, który przywitał nas serdecznie i zaprosił do zwiedzania.

Bawiliśmy się z Krasnoludem w „karmienie stworków” celując piłeczką w odpowiednie otwory na chuście. Następnie przeszliśmy na MARCHEWKOWE POLE, gdzie próbowaliśmy dowiedzieć się ile nas trzeba do otoczenia ogromnych pomarańczowych marchewek, które tam rosły. Widzieliśmy wielkie stare drzewa, które mruczały w swoim niezrozumiałym dla nas języku. KWIATOWĄ DOLINĘ przemierzaliśmy małą zieloną ciuchcią, a na ROBANKOWEJ ŁĄCE bawiliśmy się z Krasnoludem w „głuchy telefon”.

Odwiedziliśmy rodzinę MORDOLI w ich małym drewnianym domku i zobaczyliśmy jak wygląda prawdziwy KRASNOLUDZKI GRÓD. Najbardziej tajemnicze było dla nas ponure MROCZYSKO. Mimo strachu przemierzyliśmy je jednak dzielnie!

Po zaspokojeniu głodu i zakupieniu pamiątek przeszliśmy na WYDARZENIOWISKO. Tam mieliśmy do dyspozycji pompowane zamki, trampoliny, ogromne klocki i liny do wspinaczki.

Zabawa była świetna! Wróciliśmy do swoich domów trochę zmęczeni ale bardzo zadowoleni i z szerokimi uśmiechami na twarzach!

Ewelina Podhajna, Małgorzata Chmielnicka, Jolanta Majcher
[Powrót na stronę główną]
Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2014/2015"