VIII Zawody Sportowe Osób Niepełnosprawnych

Po raz ósmy nasza szkoła została zaproszona przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach na imprezę sportową dla osób niepełnosprawnych. Spotkanie miało miejsce 25 września 2013 r. na Ogródku Jordanowskim i odbywało się pod hasłem „Każdy jest zwycięzcą swoich słabości”. Naszą szkołę reprezentowały 2 klasy integracyjne IIIb wraz z wychowawcami: p. Markiem Gałanem i p. Anetą Gałkowską oraz klasa VIb z wychowawcami: p. Katarzyną Janas i p. Wiolettą Banaś.

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała przeprowadzeniu konkurencji sportowych. W zawodach brali udział Ewelina Kalbarczyk z klasy VIb i Dominik Domański z klasy IIIb. Zawodnicy dopingowani przez swoich kolegów, rodzinę i opiekunów dawali z siebie wszystko, aby zaprezentować się jak najlepiej. Naszym uczniom udało się stanąć na podium. Ewelina zajęła III miejsce w ringo, a Dominik II miejsce w rzucie piłeczką do kosza. Zadowoleni uczniowie wrócili z imprezy do domu z medalami i upominkami.

Organizatorom serdecznie dziękujemy za możliwość udziału w zawodach, które pozwoliły uczestnikom pokonywać swoje słabości. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok!


Wioletta Banaś
[Powrót na stronę główną]
Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2013/2014"