"Piątka" świętuje Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego dziecka. W naszej szkole świętowaliśmy go w poniedziałek 27 stycznia w godzinach popołudniowych. Na spotkanie przybyło ponad 150 osób, które zasiadły do stolików ze słodkim poczęstunkiem.

Oddziały przedszkolne przez wiele dni przygotowywały się do występu dla swoich najbliższych, a spotkanie zaczęło się od prezentacji multimedialnej przedstawiającej babcie i dziadków w wieku dziecięcym. Do wyświetlanych zdjęć, świetny komentarz dodawała dyrektor szkoły pani Joanna Ewa Klich.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w różnych formach tanecznych, wokalnych i recytatorskich.

Śliczny Czerwony Kapturek z przedstawienia małego teatrzyku, zabrał na chwilę wszystkich do krainy baśni, gdzie wspaniale odegrał swoją rolę wraz z innymi małymi aktorami. Jak przystało na karnawał nie obyło się bez wspólnych tańców w rytmach różnorodnej muzyki. Ciepła i bardzo serdeczna atmosfera sprzyjała wspólnej zabawie.

[róża] 

Całość uświetniło wręczenie kolorowych laurek naszym zacnym gościom przez ukochane wnuczęta. Za wspaniały występ, "zerówkowicze" otrzymali z rąk pani dyrektor  oraz przewodniczącego Rady Rodziców pana Michał Golberta, słodkie "co nieco". Ten dzień pozostanie bardzo długo w naszej pamięci.

 
Poniżej film prezentujący przebieg uroczystości.
 
 
Agata Jaworska
[Powrót na stronę główną]
Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2013/2014"