Dzień Chłopaka w „Piątce”

Wreszcie nadszedł dzień (30-09-2013 r.), na który wszyscy uczniowie i uczennice czekali od początku roku szkolnego – „Dzień Chłopaka”.

Dziewczyny nie zapomniały o swoich kolegach i przygotowały dla nich życzenia, prezenty, a niektóre także zabawne konkursy i quizy. Chłopcy sprawdzali swoją gibkość kręcąc hula hop, i robiąc „kapki”, rozpoznawali dziewczyny słuchając opisów postaci, brali udział w konkursach ze znajomości „kobiecej” natury, zawartości kosmetyczki i dziewczęcych zainteresowań. Dobre odpowiedzi nagradzano słodkościami, a błędne plasterkiem cytryny. Wszyscy chłopcy w szkole otrzymali też słodkie lizaki od dziewcząt.

Dzień upłynął w sympatycznej atmosferze, ale większość z niecierpliwością oczekiwała popołudnia i wieczoru, kiedy to chętni szaleli na dyskotece.

Jak przystało na dyskotekę w „Piątce”, były kolorowe światła i dymy, wszyscy świetnie się bawili, a dedykacjom i pozdrowieniom nie było końca. Tym razem nawet nauczyciele, na prośbę uczniów, dali się porwać gorącym rytmom.

Sezon dyskotekowy w „Piątce” uważamy za otwarty. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :-).

Aleksandra Grabiec
[Powrót na stronę główną]
Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2013/2014"