Zabawy andrzejkowe klas II i III

    28 listopada 2012 roku uczniowie klas II i III o godzinie 1500 rozpoczęli wspaniałą zabawę andrzejkową. Piękne kreacje dzieci i radosna muzyka sprawiały, że zabawa przygotowana przez Mały Samorząd Uczniowski była od początku bardzo udana.

    Nieodłącznym elementem zabawy andrzejkowej są wróżby. Tak było i teraz. Stanowiły one chwilę wytchnienia po tańcach. Ogromne emocje towarzyszyły dzieciom podczas wróżby z butami. Każdy uczestnik bacznie obserwował czyj but pierwszy przekroczy próg sali. Szczęściarzem okazał się być Jakub z klasy IIa.

    Co spotka dzieci w najbliższym czasie miała wyjaśnić wróżba z kolorowymi karteczkami.

    Spełnienie największego marzenia dziecka mógł zapewnić celny rzut monetą do miseczki. Niestety nie wszystkie rzuty były celne. Na realizację niektórych marzeń, trzeba będzie trochę poczekać.

    Wróżby to tylko zabawa, aby spełniły się nasze marzenia, trzeba się bardziej postarać. Zabawa andrzejkowa szybko dobiegła końca. Pozostała w naszych wspomnieniach i na zdjęciach, które zawsze będą nam przypominać ten radosny czas. Zobaczcie sami jak cudownie się bawiliśmy.

 
Lidia Czyżewska


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2012/2013"