Wiosną wszystko się może zdarzyć!

    Tak, tak... i zdarzyło się wiele - oto 21 marca 2012 r. do PSP nr 5 w Pionkach oprócz PANI WIOSNY przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Pionki - Pan Marek Janeczek, Dyrektor MZOiS - Pani Jolanta Mączyńska, przewodniczący Rady Rodziców - Pan Michał Golbert i wielu innych, których wspaniale powitały oddziały zerowe tejże szkoły, wychowawcy i Dyrekcja.
    Wiosnę witali 5-ciolatkowie i ich rodzice, którzy także świetnie się bawili i wiosennie poczuli. Atmosfera była wspaniała i rzeczywiście zapanowała ciepła wiosenna aura. Były tańce uczniów klas I, II i III przygotowane pod kierunkiem Pani Lidii Żuchowskiej, występ cheerleaderek ze starszych klas pod opieką Pani Sylwii Krupy i teatrzykowy popis Szkolnego Teatru Pani Izabeli Warchoł.

    Dzieci wesoło wołały WIOSNĘ, pomagali im także rodzice, wznosząc okrzyk: "MY ZA WIOSNĄ JUŻ TĘSKNIMY, ZIMĘ W PIECU ROZTOPIMY!" A gdy już wszyscy mieli dosyć śniegu i dosyć chłodu i nie chcieli już na szybach żadnych kwiatków z lodu, zostali zaproszeni do wspólnej tanecznej zabawy. Na koniec czekał na małych gości poczęstunek złożony z samych słodkości.

 
Izabela Warchoł


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2011/2012"