Ferie zimowe 2012 - wspomnień czar

    Ferie zimowe to czas zasłużonego wypoczynku po wytężonej nauce w pierwszym półroczu. Odpoczywamy od lekcji, prac domowych i klasówek. Zbieramy siły na drugi semestr, aby jak najlepiej zakończyć rok szkolny.
    Wolne dni uczniowie naszej szkoły spędzali zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów w szkole odbywały się różnorodne zajęcia, w których udział mógł wziąć każdy, kto miał na to ochotę. Dokonując wyboru z bogatej oferty zajęć, dzieci uczestniczyły między innymi w rozgrywkach sportowych na sali gimnastycznej oraz korzystały z uroków pięknej zimy chodząc na lodowisko przy PG Nr 1. Młodsze dzieci chętnie spędzały czas w świetlicy szkolnej, gdzie w towarzystwie koleżanek i kolegów uczestniczyły w zabawach i pogawędkach. Podczas spotkań organizowane były także konkursy, m.in. warcabowy, który wygrał Adam Olszewski - uczeń klasy IVb. Zaszczytne drugie miejsce zdobyła Weronika Bielas również z klasy IVb, a miejsce trzecie jej siostra Gabrysia Bielas z klasy Ia.
    W konkursie plastycznym Zima wokół nas dzieci przedstawiały uroki zimy. Wszystkie prace były ciekawe, ale najlepiej czar zimowego krajobrazu przedstawili: Jakub Mazur z klasy IIIb, Magdalena Mazur z klasy Ia - II miejsce oraz Szymon Jaworski z klasy IIIb - III miejsce.
    Wszystko, ma swój początek i koniec. Tak też było z feriami. Pozostały tylko wspomnienia zapisane w naszej pamięci i na zdjęciach.

 
L. Czyżewska


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2011/2012"