Bajeczna zabawa karnawałowa

    Za oknami piękny zimowy dzień, mróz i słońce, wspaniałe stroje uczestników zabawy, wodzirej i skoczne dźwięki muzyki. W takiej scenerii przez dwie godziny bawili się uczniowie klas 0-II wraz ze swoimi rodzicami i wychowawcami. Dzieci brały również udział w konkursach nie tylko tanecznych, ale także takich, gdzie trzeba było wykazać się znajomością różnych instrumentów. Tańcząc naśladowali grę na flecie, gitarze i skrzypcach. Zabawa była wspaniała, a znajomość instrumentów wyśmienita.

    Z wielką uwagą uczniowie wysłuchali opowiadania, które było kanwą do kolejnego konkursu. Celująco zdali egzamin z uważnego słuchania. Zuzia Bolek i Klaudia Amanowicz z klasy IIa, oraz Amelka Miękus z klasy IIb zostały nagrodzone słodkim upominkiem za prawidłowe odpowiedzi.
    Smaczną niespodzianką, a jednocześnie przerwą w zabawie dla wszystkich uczestników, były pyszne racuszki przygotowane prze panie kucharki. Taneczną niespodzianką był zaś, wspaniały występ dzieci z Klubu Tańca "KICK" prowadzonego przez panią Lidię Żuchowską.

    Pisać można wiele, ale znacznie więcej powiedzą zdjęcia wykonane podczas tegorocznej zabawy choinkowej.

    Wprawdzie kolejny taki bal dopiero za rok, ale warto poczekać.

Lidia Czyżewska
 


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2011/2012"