Teatrzyki w Teatrze...

    Członkowie Szkolnego Koła Teatralnego "MALI POECI" oraz Teatrzyku Małego Aktora "MŁODY ARTYSTA" 5 grudnia 2010 r. wyjechali do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Sztuka wspaniała - "Kopciuszek" - połączenie świetnej gry aktorskiej z lalkami-marionetkami. Występ podobał się niezmiernie i nasi młodzi aktorzy podziękowali radomskim artystom gromkimi brawami, poczęstowali dużymi czekoladowymi mikołajami i gałązką gwiazdy betlejemskiej. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie na tle teatralnej scenografii. Dla aktorów naszych szkolnych teatrzyków było to ciekawe doświadczenie: jak należy zachować się w teatrze, jak grać na scenie, jak się poruszać, jak mówić, by dobrze słyszała nas widownia, itd.
    To było coś dla ducha, ale oczywiście w drodze powrotnej do domu nie mogło zabraknąć też czegoś dla ciała - wstąpiliśmy więc do Mc' Donalda na małe co nieco. A tak wyglądał nasz wyjazd:

    6 grudnia 2010 r. - wiadomo - dzień Św. Mikołaja, dla teatrzyku "MAŁYCH POETÓW" Mikołaj znów coś przygotował: wspaniała pizza i ciepła herbatka dla szkolnego młodego aktora:

 
Izabela Warchoł


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2010/2011"