Jest taki dzień...

 
Nie ma jak u mamy - ciepły piec, cichy kąt.
Nie ma jak u mamy - kto nie wierzy, robi błąd.
Wojciech Młynarski
 

    Matka, to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. To ona pierwsza, darzy nas miłością, pielęgnuje, wychowuje i troszczy się o nas. Jest naszą przyjaciółką i powiernikiem. Dlatego też uczniowie klas pierwszych postanowili zaprosić mamy na uroczyste spotkanie w swojej klasie. Przygotowywali się pilnie przez kilka dni. Uczyli się wierszy i piosenek.
    Po występie uczniowie klasy Ia zaprosili swoje mamy do udziału w kilku konkursach. Miarka na oko, Parada przysłów, Czy znasz swoją mamę to zadania, których wykonania z powodzeniem podjęły się mamy. Podczas ich rozwiązywania wszyscy wspaniale się bawili.

    Uczniowie klasy Ib postanowili zadać mamom kilka zagadek, które nie były proste, ale mamy doskonale sobie poradziły. Galeria portretów także była świetnym pomysłem, mamy miały za zadanie wskazać, który portret należy do nich. Było bardzo zabawnie, ale i z tym zadaniem mamy poradziły sobie doskonale.

    Na koniec były życzenia uściski i moc całusów. Po programie artystycznym przyszedł czas na słodki poczęstunek i chwilę rozmowy w miłym gronie.

Wychowawczynie klasy: Ia i Ib


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2010/2011"