Andrzejki i Mikołajki
w grupie "0"A

    Bardzo lubimy bawić się w naszej grupie. Ostatnio dzięki wróżbom andrzejkowym dowiedzieliśmy się, co nas czeka w przyszłości. Ale najbardziej udana część imprezy to mini dyskoteka. Tańce przy super muzyce okazały się najfajniejszym momentem zabawy.
    Kiedy szaleństwo taneczne już nas troszkę zmęczyło mogliśmy odpocząć przy stoliczkach, jedząc pyszne czekoladowe ciasteczka i pijąc soki.

    Godne powitanie Mikołaja to bardzo ważna sprawa. Kilka dni wcześniej przygotowywaliśmy rysunkowe listy z prośbami o wymarzone prezenty. A dzisiaj 6 grudnia przystroiliśmy się w czerwone czapeczki, aby zatańczyć powitalny taniec.
    Gdy nadszedł ten moment i pojawił się wspaniały długo oczekiwany Mikołaj siedzieliśmy cichutko w wielkim napięciu. Po krótkim powitaniu, nareszcie zostały rozdane paczki.
    Oczywiście nie obyło się bez pytań o grzeczne zachowanie, my jednak z całym spokojem możemy odpowiadać tak, tak. Prezentacja tańca, piosenek i wierszyków o tematyce zimowej bardzo podobała się naszemu gościowi.

    No cóż, wszystko co dobre musi się kończyć, tak i Mikołaj pożegnał się z nami i pojechał dalej w swoją długą zimową podróż. To był bardzo, bardzo radosny dzień...

Agata Jaworska


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2010/2011"