KLASA 1A
Najsympatyczniejszą klasą w powiecie radomskim?

    Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym roku szkolnym gościliśmy w naszej placówce przedstawiciela gazety regionalnej "Echo Dnia", który uwiecznił naszą klasę na zdjęciu.
    Po opublikowaniu zdjęć w gazecie, został ogłoszony sms-owy i internetowy konkurs "Na najsympatyczniejszą klasę pierwszą", w którym brały udział klasy z regionu radomskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.
    Od samego początku dzielnie walczyliśmy o czołowe miejsce poprzez wysyłanie sms-ów oraz sondę internetową. Było trudno, ale kiedy tuż po świętach znaleźliśmy się na pierwszym miejscu w powiecie radomskim, coraz szybciej zaczęliśmy zdobywać nowych "fanów" i coraz większe poparcie.
    Ostatnie dni, a potem godziny głosowania były najtrudniejsze - każdy chciał mieć szansę na obiecane nagrody. Zgodnie z regulaminem konkurs został zakończony 10 stycznia (tj. w niedzielę) o godzinie 24. Przy ogromnym wsparciu rodziców, nauczycieli naszej szkoły, znajomych oraz naszych starszych kolegów i koleżanek udało nam się obronić i utrzymać pierwsze miejsce w powiecie radomskim (dane na dzień 12 stycznia).
    Równie dzielnie walczyliśmy też o miejsce w całym regionie, ale na oficjalne wyniki będziemy musieli niestety poczekać, aż do czwartku lub piątku (14-15 stycznia). Mamy jednak nadzieję, że ostateczna punktacja nie ulegnie zmianie i będziemy mogli w pełni cieszyć się z wygranego I miejsca.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY TOWARZYSZYLI NAM W ZABAWIE
I WSPIERALI SWOIMI GŁOSAMI.

Klasa Ia
wych. Elżbieta Śmiechowska


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2009/2010"