HEJ KOLĘDA, KOLĘDA ... ....

    Święta Bożego Narodzenia to dni, na które wszyscy czekamy z niecierpliwością. W tym roku także postanowiliśmy przygotować przedstawienie świąteczne. Każde dziecko w proponowanym tekście odnalazło rolę dla siebie. I tak się to wszystko zaczęło.
    Wspólnie z rodzicami omawialiśmy wygląd każdego stroju, a z dziećmi powtarzaliśmy teksty dialogów. Największą przyjemność sprawiło nam jednak śpiewanie kolęd i cudownych piosenek o tematyce świątecznej. Ale to jeszcze nie koniec. Przygotowanie dekoracji takich abyśmy czuli się jak w stajence to trudne zadanie, ale z pomocą kilku mam wszystko udało się znakomicie.
    Wreszcie nadszedł oczekiwany dzień występu i spotkania z rodzinami. Jeszcze tylko troszkę rozgardiaszu w trakcie przebierania się w piękne stroje i zaczynamy przedstawienie.
    Wzruszenie, ukradkiem ocierana łza, mnóstwo zdjęć i ogromna radość na twarzach dzieci i zaproszonych gości to dla nas największa nagroda za włożony trud i wysiłek.
    Spotkanie zakończyliśmy składaniem sobie życzeń świątecznych i noworocznych, obyśmy zawsze okazywali sobie wzajemnie tyle dobrych, ciepłych, radosnych uczuć.

Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI
Agata Jaworska
 


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2009/2010"