"CZARY - MARY PIĄTKI"
Konkurs Pokazu Mody i wybory Miss i Mistera Szkoły

    Na zajęciach Szkolnego Koła Młodych Europejczyków "EURO 5" ustaliliśmy, że listopad będzie naszym miesiącem kultury brytyjskiej. Podjęliśmy się zorganizowania konkursu pokazu mody, potem doszedł pomysł, by połączyć go z wyborami miss i mistera naszej szkoły.
    Początkowo miał to być konkurs dla uczniów klas czwartych, piątych i szóstych. Jednakże jesteśmy przecież większą społecznością szkolną, mamy swoich młodszych kolegów, dlatego rozszerzyliśmy nasz konkurs na klasy pierwsze, drugie i trzecie.
    Konkurs odbył się 17 XI 2009 r. Wszystkich uczestników było 46. Szkoda, że prawie 30 osób nie mogło wystąpić (zrezygnowali lub rozchorowali się). Po prezentacji przed Jury, do II etapu zakwalifikowało się 14 uczniów z największą liczbą zdobytych punktów. Maksymalnie można było zdobyć 90 punktów, a w tym głosy Jury oraz 4 punkty za strój i po 2 punkty za makijaż, fryzurę i grację.

    Punktacja po pierwszym etapie:

Z klas IV-VI
       
1.  Natalia Jakubowska  -  87 pkt
2.  Natalia Pawlak  -  81 pkt
3.  Natalia Grabowska  -  80 pkt
4.  Artur Zawodnik  -  80 pkt
5.  Oliwia Wojtyś  -  80 pkt
6.  Tomasz Wierzbicki  -  79 pkt
7.  Zuzanna Szwankowska  -  78 pkt
       
Z klas I-III
       
1.  Emilia Gruchot  -  89 pkt
2.  Zuzanna Modrzejewska  -  86 pkt
3.  Nikodem Jurysta  -  85 pkt
4.  Aleksandra Koral  -  85 pkt
5.  Natalia Borodziuk  -  85 pkt
6.  Aleksandra Warchoł  -  83 pkt
7.  Paweł Wierzbicki  -  83 pkt
       

    Następnie zwycięzcy z I etapu przeszli ponownie przed Jury, które po kolejnej prezentacji kandydatów, udało się na naradę, by następnie p. dyrektor Wojciech Banaś mógł odczytać werdykt.

    Nagrody specjalne (słodycze i zestawy pielęgnacyjne) otrzymali:

1.  Zuzanna Modrzejewska
2.  Aleksandra Koral
3.  Natalia Borodziuk
4.  Aleksandra Warchoł
5.  Katarzyna Jakubowska

    Nagrody niespodzianki, specjalne "Błękitne Bilety", które można użyć dwa razy w terminie podanym na biletach. Duże można zachować na pamiątkę lub użyć z drugiej strony jako podkładek na biurko. Małe "Błękitne Bilety" okazuje się nauczycielom, gdyby chcieli zapytać.

1.  Natalia Grabowska
2.  Oliwia Wojtyś
3.  Zuzanna Szwankowska
4.  Tomasz Wierzbicki

    I najważniejszy werdykt:

Miss PSP Nr 5 2009 roku w klasach młodszych została
EMILIA GRUCHOT

Misterem PSP Nr 5 2009 roku w klasach młodszych został
NIKODEM JURZYSTA

Miss PSP Nr 5 2009 roku w klasach starszych została
NATALIA FRYSZTAK

Misterem PSP Nr 5 2009 roku w klasach starszych został
ARTUR ZAWODNIK

    Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słodkie niespodzianki. MISS i MISTEROM gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach - zawsze gwarantujemy ciekawe nagrody!

    Pragniemy w tym miejscu złożyć serdeczne podziękowania panu dyrektorowi, Wojciechowi Banasiowi i pani dyrektor, Ewie Zamorskiej za możliwość przeprowadzenia tego konkursu w ramach zajęć lekcyjnych, tak, by mogła w nim uczestniczyć cała społeczność szkolna.
    Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia tego konkursu i pomagali nam, jak tylko mogli. Dziękujemy księdzu kanonikowi, Leonowi Czerwińskiemu za wypożyczenie dla potrzeb pokazu mody kościelnych chodników, państwu Szewczykom za piękny parawan, Radzie Rodziców za sponsorowanie nagród i wszystkim uczestnikom wraz z ich rodzicami za piękną prezentację.

Członkowie "EURO 5"
wraz z opiekunem, mgr Izabelą Warchoł


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2009/2010"