Zabawa "choinkowa"
klas I-III


  Z Nowym Rokiem szedł karnawał,

przebieraniem się zabawiał.

W instrumenty przebrał drzewa,

wiatr w gałęziach pieśni śpiewał.

    Jak co roku w karnawale w naszej szkole bawimy się wesoło - mamy tradycyjną zabawę choinkową. W tym roku dla klas młodszych uroczystość ta miała miejsce 20-01-2010 r.

    Było kolorowo i tanecznie, a poza tym niespotykanie wesoło, bo nasz didżej (DJ) - pan Janusz Górski zaskakiwał wszystkich swoimi niesamowitymi pomysłami. Nie zabrakło tańca z parasolem, "kaczuszek", czy sztucznych ogni. Były też wspaniałe konkursy:

  • na najciekawsze przebranie,
  • na najlepiej tańczą parę.

    Jury miało bardzo trudne zadanie, ale wszyscy chętni otrzymali gromkie brawa, na które w pełni zasłużyli. Słodkie nagrody dla najlepszych ufundował Mały Samorząd Uczniowski. W czasie zabawy choinkowej można było też skorzystać z loterii fantowej, przygotowanej przez panią Ewę Klich i jej klasę.

    Dzieci "wywijały" w tańcu, robiły "węże" i świetnie się bawiły. Patrząc z boku można było dostrzec podobieństwa do legendarnego brazylijskiego karnawału. A co, jak się bawić, to się bawić!

    Czas jednak był jak zwykle nieubłagany i... jak zwykle przy dobrej zabawie szybko minął. Na następną taką zabawę trzeba poczekać rok, ale w trakcie tego roku pewnie nie raz uda nam się zatańczyć!

K. Stolarska
 


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2009/2010"