Rok szkolny 2009/2010 rozpoczęty!

    70 rocznica wybuchu II Wojny Światowej przypadająca na dzień 1 września 2009 roku, to również tradycyjny dzień rozpoczęcia roku szkolnego.
    Dzień ten dla wielu uczniów naszej szkoły rozpoczął się inaczej niż typowy dzień wakacyjny. Obowiązek i chęć do nauki nakazywały, aby wstać nieco wcześniej i udać się na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Dla starszych uczniów to radość z powakacyjnego spotkania koleżanek i kolegów z klasy, a dla młodszych zupełnie nowe emocje.
    Uczniowie klas pierwszych, którzy już rok spotykali się w murach szkoły przeszli z oddziału zerowego do kolejnego etapu edukacji i stali się pełnoprawnymi "pierwszakami". Tak więc śmiało podążyli za nowymi wychowawcami do swoich sal lekcyjnych, gdzie będą doskonalić i poszerzać horyzonty swojego poznania.
    Z nieco mniejszą pewnością siebie, ale za to z wielką ciekawością i olbrzymimi emocjami wkroczyli do szkoły "zerówkowicze". Dla niech to zupełnie nowa przygoda, nowi koledzy i nauczyciele. Jeszcze pod troskliwią opieką rodziców, ale już uczniowie, którzy od tego dnia rozpoczynają długą dogę po ścieżkach wiedzy, aby przez kolejne lata nauki poznawać piękno świada oraz odkrywać jego niezmierzone tajemnice.Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2009/2010"