Szkolna zabawa "Choinkowa"
(klasy 4-6)

    19 stycznia 2008 roku w godzinach 1600-1900 odbyła się szkolna zabawa dla klas 4-6. Zarówno pora jak i klimat różniły się znacznie od tych, które panowały na zabawie choinkowej klas młodszych. Mimo, że wystrój sali się nie zmienił - kolorowe balony, sitka, pełno błyszczących ozdób i świecąca kula dyskotekowa - to salę trudno było poznać. Kółeczka były teraz w mniejszości, a pojawiło się mnóstwo tańczących par. Oprócz wspaniałych tańców mogliśmy podziwiać występy solowe kilku uczniów próbujących swych sił w freestyle-u. Pokaz bardzo spodobał się zebranym wokół uczniom, którzy z ciekawością przyglądali się ekwilibrystycznym popisom. Niestety, do tego typu występów potrzeba dużo kondycji i wolnego miejsca - tak więc zabawa szybko powróciła do poprzedniego stylu :-).
    Starsi uczniowie równie chętnie co młodsi próbowali szczęścia na loterii fantowej - wykorzystując fakt, że "każdy los wygrawa". Dużym powodzeniem cieszała się kawiarenka i szkolny sklepik, a świecące bransoletki świetnie prezentowały się w zaciemnionej sali.
    Aby uzupełnić zgubione kalorie można było zjeść pączka i i napić się gorącej herbaty, które serwowała szkolna stołówka.
    Zabawę choinkową zakończyły wspaniałe i bardzo dynamiczne wężowe korowody, które tanecznym krokiem przemierzały nie tylko salę ale i korytarz szkolny!
    Uczniowie z jękiem zawodu przyjęli informację o końcu zabawy. Jednak decyzja pana dyrektora była nieodwołalna. Nie pozostało nic innego jak udać się do domu. Na szczęście uczniowie nie musieli po sobie sprzątać, gdyż wyręczyły ich w tym jak zwykle panie sprzątaczki - niektórzy to mają dobrze!Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2007/2008"