Szkolna zabawa "Choinkowa"
(klasy 0-3)

    W tym roku zabawa choinkowa odbyła się 19 stycznia 2008 roku, czyli na długo przed feriami zimowymi. Patrząc za okno też było sobie trudno wyobrazić, że to już zima. Zamiast deszczu padał śnieg i temperatura na "+"! Co można robić w taki dzień? - oczywiście udać się do szkoły na "Choinkę"!
    Najpierw zabawę zaczęły klasy "0" i "1" - godz. 1000-1300.
    Potem zabawę kontynuowali uczniowie klas "2" i "3" - godz. 1300-1545.
    Sala była starannie zaciemniona , na suficie wisiała siatka z mnóstwem balonów, a na ścianach były ozdoby i kolorowe lampki. Nie mogło też zabraknąć Mikołaja i kolorowej kuli. Nastrój był naprawdę wspaniały.
    Dzieci od razy rzuciły się w wir zabawy! Tańczono solo i w parach, ale królowały rozmaite kółeczka i węże, czyli zabawa zespołowa! Dzieci miały wspaniałe, często niespotykane przebrania i mogło się zdawać, że przenieśliśmy się do zaczarowanej krainy pełnej księżniczek, smoków, rycerzy, kotów w butach itd.
    W czasie zabawy można też było udać się na loterię fantową, czy do kawiarenki przygotowanej w tym roku przez uczniów i rodziców klasy IIIa i ich wychowawcę p. Ewę Klich. Smakołykami i kolorowymi obręczami kusił też sklepik szkolny.
    Dla zmęczonych zabawą dzieci został przygotowany - jak co roku - słodki poczęstunek na stołówce szkolnej. Dzieci zjadały z apetytem i jak najszybciej wracały na salę , by nie stracić ani chwili ze swojej "Choinki"!
    Super zabawa!Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2007/2008"