Pracowaliśmy, pracowaliśmy, ale... było warto!

    Tak szybko mija życie, jak potok płynie czas mówią słowa znanej piosenki. Wydawać by się mogło, że to było wczoraj kiedy rozpoczęliśmy realizację programu "Mała Ojczyzna - oknem na świat" w ramach projektu "Sukces ucznia - promocją szkoły", a to już minął rok. Dobiegła końca realizacja projektu i nasze wizje nabrały realnych kształtów.
    Jedno z pomieszczeń w PSP Nr 5, przeistoczyło się w Izbę Regionalną. Wchodząc tam przenosimy się do innej epoki, atmosfera, która tam panuje sprawia, że łatwiej jest nam wyobrazić sobie jak żyli i pracowali nasi przodkowie.
    Eksponaty zaprezentowane w Izbie są świadkami przeróżnych ludzkich historii, uczestniczyły w życiu, nauce, pracy osób, które często własnoręcznie je wykonały. Proste, a jednocześnie misternie wykonane narzędzia i sprzęty domowe służyły przez wiele, wiele lat. Zgromadzone pokażą najmłodszym cząstkę historii naszego regionu.
    Chociaż realizacja programu dobiegła końca, to dzieło nasze pozostanie w szkole przypominając o ogromnym wkładzie pracy grupy realizującej to przedsięwzięcie.
    Dosyć słów, efekt zobaczcie sami.Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2007/2008"