Mistrzostwa Szkoły w "Dwa ognie"

     W listopadzie 2006 r. rozpoczęły się Mistrzostwa Szkoły klas czwartych i piątych w "Dwa ognie", prowadzone przez p. Sylwię Krupę. W każdy wtorek przez okres trzech miesięcy na sali gimnastycznej odbywały się mecze drużyn dziewcząt oraz chłopców na poszczególnych poziomach. Jako pierwsze rywalizowały dziewczęta z klas czwartych, zdobywając następujące miejsca:

Klasa IV - dziewczęta
Miejsce Klasa
I IVd
II IVc
III IVb
IV IVa

    Jednakową ilość punktów zdobyły dziewczęta z klas IVd i IVc, ale wynik bezpośredniego spotkania okazał się korzystny dla uczennic z klasy IVd. Taktyka zespołu pomimo słabszego składu okazała się najlepsza.
    Następnie startowali chłopcy z klas czwartych. Oto wyniki:

Klasa IV - chłopcy
Miejsce Klasa
I IVc
II IVa
III IVb
IV IVd

    W grudniu rozpoczęły rywalizację dziewczęta z klas piątych. Bezkonkurencyjne okazały się uczennice z klasy Ve w składzie: Aleksandra Janik, Justyna Mizak, Monika Nowak, Natalia Mielcarek, Joanna Wożyńska, Adrianna Karpuć, które wygrały wszystkie mecze i oczywiście zajęły I miejsce. A oto wyniki dziewcząt z klas piątych:

Klasa V - dziewczęta
Miejsce Klasa
I Ve
II Va
III Vd
IV Vb
V Vc

    W styczniu 2007 r. odbyły się ostatnie mecze drużyn chłopców z klas piątych. Rywalizacja była zacięta i do ostatnich chwil trzymała nas w niepewności. Ostateczny wynik rozgrywek zakończył się poniższym rezultatem:

Klasa V - chłopcy
Miejsce Klasa
I Vd
II Ve
III Va
IV Vc
V Vb

    Przy głośnym dopingu kibiców uczniowie stworzyli przepiękne widowisko sportowe, oparte na pozytywnych emocjach i zasadach fair play. Brawo!
    Obecnie do zawodów przygotowują się klasy szóste, które będą rywalizować w piłce siatkowej.

Sylwia Krupa    Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2006/2007"