ŚLUBOWANIE w "PIĄTCE"

    19 października 2005 roku odbyło się Ślubowanie Klas Pierwszych. Jest to jedna z tradycji naszej szkoły, a zarazem święto. Święto nie tylko "pierwszaków", ale całej szkoły, gdyż nowi uczniowie stają się w tym dniu prawowitymi członkami społeczności PSP nr 5 im. Jana Pawła II w Pionkach.
    Najpierw odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas drugich wraz z wychowawcami: mgr M. Chmielnicką, mgr M. Wojtaszewską, mgr J. Majcher, mgr K. Stolarską, mgr A. Sokołowską.
    Miejsce spotkania: sala gimnastyczna, która wyglądała uroczo - bajkowo i kolorowo.

    Cała uroczystość odbyła się pod hasłem "Szkoła z baśni" i była przygotowana w formie testu - sprawdzianu dla klas I.

    "Pierwszaki" przeszły prawdziwy chrzest bojowy- śpiewały, pląsały i odpowiadały na pytania przygotowane przez starszych kolegów. Test zaliczyły wzorowo i dostały w prezencie od klas III piękne, uśmiechnięte słoneczka. Na koniec odbył się najważniejszy punkt programu - wprowadzono sztandar szkoły i nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów.
Witamy w gronie uczniów naszej "Piątki" nowych kolegów i koleżanki oraz ich wychowawców:
- IA i mgr Ewę Klich
- IB i mgr Renatę Szewczyki mgr Anetę Gałkowską
- IC i mgr Iwonę Sprzęczkę
- ID i mgr Irminę Wronę

    Życzymy dzisiejszym "pierwszakom" sukcesów w nauce i wspaniałych sześciu lat w naszej szkole! Mamy nadzieję, że wszystkie dni będą tak piękne i radosne jak dzień dzisiejszy - ślubowanie.Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2005/2006"