"Dzień Nauczyciela - 2005"

    W czwartek, 13 października bieżącego roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz trzeciej rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II.

    Świętowanie rozpoczęliśmy od uczestnictwa w Mszy świętej, odprawionej w kościele NMP Królowej Polski. Po zakończeniu Mszy uczniowie wrócili do szkoły, gdzie odbyła się uroczysta akademia. Na początku dyr W. Banaś złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły oraz nagrodził pedagogów za osiągnięcia dydaktyczne i odpowiedzialne budowanie procesu wychowawczego dla rozwoju osobowości ucznia. Potem przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli kwiaty i słodkie co nieco. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, którą przygotowali uczniowie kl. IIIa, IVc, Vc i VIc pod kierunkiem p. M. Janduły i p. E. Sztobryn. Artystom towarzyszył szkolny chór Avista pod kierunkiem p. A. Kuczmery. Uczniowie prezentowali przed widzami swoje zdolności wokalne i taneczne. Młoda wróżbitka zaprosiła na scenę panią B. Jaśkiewicz, aby przepowiedzieć jej przyszłość. Wystąpili też dwaj dobrze zapowiadający się raperzy, którym towarzyszyły fantastycznie wyglądające cyganki z chustami na głowach i koralami na szyjach. Było to świetnie przygotowane widowisko z piękną scenerią.

Mamy nadzieję, że uroczystość ta spodobała się uczniom i pracownikom szkoły.Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2005/2006"